Андрій Нечипорук: ми розширюємо спектр медичних послуг для комфорту наших пацієнтів

Кардіологія, УЗД, паліативна допомога та консультації психолога: медичні послуги за такими напрямками надають мешканцям Шепетівщини безкоштовно. Про ці та інші переваги для своїх пацієнтів розповіли фахівці КП КНП “Шепетівського ЦПМСД”.

Пацієнти Центру – мешканці 5 громад Шепетівського району – можуть отримати консультації та огляд профільних лікарів на первинному рівні.

– Йдеться про ультразвукову та кардіологічну діагностику, – розповідає керівник центру Андрій Нечипорук. – Ці послуги у нашому центрі пацієнти можуть отримати безкоштовно за направленням сімейного лікаря. Ми переймаємо досвід закордонних колег, які впроваджують у себе на первинному рівні можливість для пацієнтів пройти такий комплексний огляд. У чому перевага? Це – одночасно про оперативність роботи і можливість терапевта максимально точно визначити причину хвороби.

Огляди проводять лікарі, що пройшли додаткове профільне навчання. УЗД для пацієнтів робить лікарка Ольга Бережна.

– Обстежити можна органи черевної порожнини, щитовидну залозу, судини. Пройти УЗД – на базі 6 амбулаторії. Також у Центрі, на базі АЗПМ №1, можна пройти й огляд у кардіолога. Його проводить Ірина Босюк. Це фахова лікарка, що здобула освіту за спрямуваннями “кардіологія” та “терапія” в Івано-Франківському Національному Медичному Університеті, – розповідає Андрій Нечипорук.

До лікарки можна звернутися у разі:

  • болю та дискомфорті в ділянці серця;
  • підвищенні чи зниженні артеріального тиску;
  • появі набряків на нижніх кінцівках;
  • появі задишки в стані спокою або при фізичному навантаженні та відчутті запаморочення;
  • пришвидшеному чи уповільненому пульсі.

Попередній запис на консультацію: 098-64-84-093.

Також у центрі реалізують послуги за пакетами НСЗУ, надаючи паліативну допомогу та психологічний супровід.

Як з нами зв'язатись?

097-109-41-86; 067-112-18-47; 067-110-02-32