Про центр

Девіз: вчасна профілактика захворювань – здорова нація.

Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги був створений 10.10.2012 р. рішенням Шепетіської районної ради № 11/15-2012, а своє функціонування розпочав 01.01.2013 р. 30 липня 2018 року отримав статус комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги». 04.10.2018 року заклад отримав ліцензію на медичну практику, на даний момент функціонує як заклад, що надає кваліфікаційну та якісну медичну допомогу на первинній ланці.

Наш заклад охорони здоров’я – це успішне поєднання менеджменту керівництва, сучасних медичних досягнень та колективу професійних фахівців. Інтереси клієнтів у нас в пріоритеті.

Мета політики в області якості

Впровадження профілактичних заходів, навчання населення здоровому способу життя, проведення тренінгів для медичних працівників та групові навчання осіб з груп ризику, надання кваліфікованої і доступної первинної медичної допомоги через партнерські відносини із кожним клієнтом.

Основні задачі у СФЕРІ ЯКОСТІ

  1. Забезпечення доступною та якісною первинною медичною допомогою кожного жителя Шепетівщіни.
  2. Навчання населення здоровому способу життя.
  3. Встановлення вищого пріоритету для вирішення питань в області вдосконалення якості.
  4. Використання в роботі лікаря нових сучасних підходів до лікування.
  5. Систематичне підвищення кваліфікації медичного персоналу.
  6. Культивування особистої відповідальності працівників усіх підрозділів і рівнів за якість виконаної роботи.
  7. Робота зі зверненнями та скаргами пацієнтів як із індикаторами якості.

Шляхи досягнення

Головним в реалізації проголошеної політики у сфері якості є покращення результатів діючої системи управління якості у відповідності до вимог ДСТУ ISO 9001:2009 – що є гарантією якісного надання медичної допомоги та усвідомлення керівництвом ролі лідерів щодо забезпечення якості

  1. Вдосконалення системи управління ризиками.
  2. Залучення лікарів інших спеціальностей та мотивування їх до перекваліфікації в сімейні лікарі.
  3. Впровадження індикаторів якості надання первинної медичної допомоги та введення механізмів стимулювання.
  4. Заключення з медичними вузами,зокрема з БДМУ, контрактів на працевлаштування студентів-майбутніх лікарів.
  5. Проведення тематичних днів – день боротьби з інсультом, з цукровим діабетом – шляхом виїзду на великі підприємства, школи та місця скопичення великої кількості людей та проведення глюкометрій, вимірювання тиску, зросту, ваги.
  6. Проведення лекцій щодо вакцинації населення від кору, дифтерії, грипу з використанням ЗМІ.
  7. Створення мобільних бригад по вакцинації населення від кору та проведення вакцинації в дитячих установах.
  8. Створення комфортних умов перебування клієнтів в закладі з визначенням індивідуальних потреб.
  9. Організація збору інформації та зворотнього зв’язку із аналізом задоволеності клієнтів.
  10. Впровадження в роботу лікарів нових клінічних протоколів та сучасних методик діагностики та лікування.
  11. Забезпечення сприятливих та комфортних умов праці

В структурі центру 18 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, із яких 10 базується в сільській місцевості. Вісім сільських амбулаторій у своєму складі мають 5 фельдшерсько-акушерських пунктів та 27 фельдшерських пункти. Крім того, на території району розташовано 17 медичних пунктів тимчасового базування.

В амбулаторіях центру працює 43 лікарі, із яких 29 лікарів загальної практики- сімейної медицини, 13 лікарів-педіатрів, 1 лікар-терапевт і 141 середній медичний працівник.

Медичні працівники центру надають первинну медичну допомогу 68996 мешканцям Шепетівського району.

В амбулаторіях центру впроваджена програма МІС (медична інформаційна система) Helsi. Освоєна функціонали програми « реєстрація декларацій», « особистий кабінет лікаря», « електронна черга», « електронна амбулаторна картка». Значно покращились умови надання первинної медичної допомоги у зв’язку з придбанням нового сучасного медичного обладнання та комп’ютерної техніки.

На виконання наказу МОЗ України від 19.03.2018 № 503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу» у квітні 2018 року жителі району отримали можливість підписувати декларації для отримання медичної допомоги з лікарями центру. Станом на 01.09.2019 року 54416 мешканців району вже підписали декларації з лікарями і цей процес отримав новий імпульс у зв’язку з поповненням лікарських амбулаторій ЗПСМ сімома молодими лікарями.

Як з нами зв'язатись?

097-109-41-86; 067-112-18-47; 067-110-02-32