Для персоналу

Серія вебінарів від НСЗУ щодо ПМГ 2023

Доброго дня , шановні користувачі . Прошу Вас пройти тести ( це обов’язково) для того, щоб отримати Сертифікат

Для лікарів   https://www.riddle.com/view/233054

Для реєстраторів https://www.riddle.com/view/233254

Як працювати з електронними направленнями.

Інформаційний лист МОЗ України
«Рекомендації щодо грудного вигодовування дітей матерями з коронавірусною хворобою COVID-19»

1. На сьогоднішній день існують обмежені дані про клінічні прояви і пренатальні наслідки коронавірусної хвороби COVID -19 (далі – COVID – 19), що розвинулася внаслідок зараження плода під час вагітності або новонародженого в післяпологовий період. Вертикальна передача SARS-CoV-2 не була зареєстрована. У немовлят було підтверджено відносно невелику кількість випадків COVID-19 з легким перебігом захворювання.
2. Грудне вигодовування захищає дитину від розвитку хвороб і смерті в пізньому неонатальному періоді, а також допомагає захистити її протягом усього дитинства. Воно особливо ефективне проти інфекційних захворювань, оскільки зміцнює імунну систему шляхом безпосередньої передачі антитіла від матері.
3. Всі матері із підтвердженим або підозрілим випадком COVID-19, з будь-якими симптомами, можуть годувати грудьми, якщо це дозволяє їх самопочуття.
4. Медичний працівник має надати рекомендації жінкам, які годують грудьми або практикують контакт «шкіра до шкіри».

Рекомендації для медичних працівників, які надають послуги матерям та новонародженим:

1. При наданні послуг для матерів та новонароджених, Ви чи будь-хто з персоналу вашого закладу не повинні рекламувати замінники грудного молока, пляшечки для годування, пустушки чи соски.
2. Матерям та немовлятам дозволено спільне перебування разом та фізичний контакт «шкіра до шкіри», особливо безпосередньо після народження під час налагодження грудного вигодовування, незалежно від того, мати чи дитина є підозрілим, ймовірним або підтвердженим випадком COVID-19.
3. Забезпечте консультування з питань грудного вигодовування та психосоціальну підтримку жінкам, у яких чи у їхніх немовлят або маленьких дітей є підозрілий, ймовірний або підтверджений випадок COVID-19.
4. Рекомендуйте стандартні правила вигодовування новонароджених та немовлят: почати грудне вигодовування з першої години після народження, продовжувати годування груддю впродовж шести місяців, з наступним введенням додаткових продуктів харчування у віці шести місяців відповідно до національних рекомендацій.
5. Жінки, що народили та не можуть вигодовувати немовлят власним молоком за медичними показаннями мають бути поінформовані щодо необхідності зціджування власного молока для збереження лактації, можливості використання донорського молока або замінників грудного молока. В даному випадку перевага має надаватись донорському молоку, як найкращому виду вигодовування після грудного материнського молока.


On-line форми для редагування декларацій та перевірки стану запиту https://service.e-health.gov.ua/gromadyanam

Для персоналу Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, нажавши на назву, перейдете на сайт, натисніть на коло синього кольору та введіть наш ЕДПРОУ 38402043, там де написано, скоро закінчуються побачите, коли закінчується строк дії КЕП

Навчіться впевнено користуватися смартфоном, комп’ютером і планшетом, курс безкоштовний, перейдіть за посиланням

Курс по внесенню інформації щодо туберкульозу

Школа сімейного лікаря, щоб передивитись лекції перейдіть за посиланням.

Медстар – робота з програмоющоб передивитись лекції перейдіть за посиланням.

Інструкція з користування РІМС “МЕДСТАР” для лікаря

Відео Національної служби охорони здоров’я, щоб передивитись, перейдіть за посиланням.


Як зберегти свої дані

Як з нами зв'язатись?

097-109-41-86; 067-112-18-47; 067-110-02-32